Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Asılmak

Rüyada Asılmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Asılmak görmek ne anlama gelir, Asılmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Asılmak dini rüya tabirlerinde Asılmak anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada asılmak, yücelik ve nail olacağı valiliktir. Bundan dolayı valiliğe ehil bir kimse rüyada asıldığını görse, vali olur. Asılarak öldüğünü gören kimse, valiliği esnasında dinî inançları zayıflar. Asıldığında ölmeyip sağ kalsa, bir vilayete dindar ve adaletli bir vali olur.
Halk tabakasından birisi asıldığını görse, perişan olur ve kahra uğrar.
Deniz yolculuğunda bulunan bir kimse, rüyada asıldığını görse, onun hakkında hayra delalet eder. Rüyada idam edilmiş birisinin etinden yediğini gören kimse, ileri gelen birtakım şahıslardan hayır görür. Yüksek mevki sahipleri için idam edilmek hayra ve yüceliğe delalet eder.
Rüyada ölü bulunduğu halde yine idam edildiğini gören kimse, dini bozulmakla beraber dünyada şeref ve yüceliğe erişir. Hayatta olduğu halde asıldığını gören kimse, dini bozulmadan yücelik, şeref ve saltanata kavuşur.
Rüyada idam edildiğini, ancak ne zaman asıldığını bilmediğini görse ve o kimsenin de elinden çıkmış ve kaybolmuş bir malı varsa, o mal yine kendisine gelir ve ihtiyaçları görülür.
Idam edilerek öldürülen kimse, nail olacağı izzet ve yücelikte tekzip edilir.
Idam edilmiş bir kimsenin etini yediğini, ondan kan çıktığını ve yediği yerin belli olmadığını gören kimse, sultanın adamlarından birinin gıybetini yaparak günahkar olur. Kan çıktığından dolayı da, gıybet olunan adam sevap kazanır.


İhya Rüya Tabirleri : Rüyada asılmak ilim ehli için yöneticiliğe, Halk tabakasından birinin asılması gadre uğrama ya da gizli işlerin açığa çıkmasına, Bekar için evlenmeye, Bir meydanda asılmak, orada yönetici olmaya, Ölünün asılması ahirete faydası olmayacak dünyalığa delaleet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada asılmak, kişinin yüceliği ve nail olacağı memuriyettir. Rüyada ölü bulunduğu halde yine idam edildiğim gören kimse, dini bozulmakla beraber dünyada şeref ve yüceliğe erişir. Hayatta olduğu halde asıldığını gören kimse, dini bozulmadan yücelik, şeref ve güce kavuşur. Deniz yolculuğunda bulunan bir kimse, rüyada asıldığını görse, onun hakkında hayra işaret eder. Asılmak, fakirler hakkında hayra ve gizli şeylerin meydana çıkmasına; zenginler hakkında ise, fenalığa ve işlerinin bozulmasına işaret eder.Evinde oturmak, isteyen ve bir tarata gitmekten korkan kimse hakkında asılmak da, o kimsenin evinden ve memleketinden çıkmasına işaret eder.---
Asılmak rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler