Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Berber

Rüyada Berber görmek ile alakali tabirler, Rüyada Berber görmek ne anlama gelir, Berber nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Berber dini rüya tabirlerinde Berber anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada berber görmek; bir sultanın yanında insanların işini yapan bir kimseye delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir berberde tıraş olduğunu görmesi; uzun süredir rahatsızlığını çektiği bir derdinden kurtulacağına, bir başka yoruma göre: Uzakta oturmakta olan bir yakınından bir miras konusunda sevindirici bir haber alacağına işaret eder.Rüyanızda bir berber dükkânı görmeniz; aleyhinize birtakım dedikodu yapılacağına ve bundan dolayı da çok üzüleceğinize, eşinizi bir berber dükkânında görmeniz; onun size tahakküm etmeye başlayacağına, berberde bir dostunuzu tıraş olurken görmeniz; iş hayatınızda birisinin kumandası altına girerek onun emirlerine göre hareket etme mecburiyetinde kalacağınıza, rüyanızda bir berbere giderek tıraş ol madiğinizi görmeniz; vefakâr ve sâdık bir dostunuzu kaybedeceğiniz delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Önemli bir makamın halkla ilişkilerine bakan bir hizmetliye, Berberde tıraş olmak sevinç ve sürura, delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Tıraş Olmak.)


MollaCami Tabiri : Rüyada berber görmek, bir devlet adamının yanında insanların işini yapan bir kimseye işaret eder.---
Berber rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler