Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Ağaç Çiceği

Rüyada Ağaç Çiceği görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ağaç Çiceği görmek ne anlama gelir, Ağaç Çiceği nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ağaç Çiceği dini rüya tabirlerinde Ağaç Çiceği anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Şiddetlere ve çalışmaya karşı sebatı olmayan bir adama delâlet eder. Bazı tâbirciler, bu çiçeği görmek, tehlikeli, kibirli ve menfaatsız bir adama delâlet eder, demişlerdir.


İhya Rüya Tabirleri : Kibirli, faydası dokunmayan, zararlı adama yahut işinde sebat göstermeyen bir kimseye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Siddetlere ve çalışmaya karşı sebatı olmayan bir adama delâlet eder. Bazı tâbirciler, bu çiçeği görmek, tehlikeli, kibirli ve menfaatsız bir adama delâlet eder, demişlerdir.


MollaCami Tabiri : Zorluklara ve istikrarlı çalışmaya karşı sebatı olmayan bir adama işaret eder. Bazı tabirciler, bu çiçeği görmek, tehlikeli, kibirli ve menfaatsiz bir adama işaret eder, demişlerdir. Bazı tabirciler; Ağaç çiçeği, insanı din ve ,dünya işlerinde irşad eden zahiri ve batıni nurdur demişlerdir. Nar çiçeği, gelin, eş, erik, zerdali, kayısı, armut ve ayva çiçekleri rüya sahibinin işiteceği iyi sözlere işaret eder.---
Ağaç Çiceği rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
Rüya Tabirleri

 

Secmeler