Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Akik Taşı

Rüyada Akik Taşı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Akik Taşı görmek ne anlama gelir, Akik Taşı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Akik Taşı dini rüya tabirlerinde Akik Taşı anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada akik görmek, fakirliğin gitmesine delalet eder. Bir kimse rüyada yanında akikten bir şey bulunduğunu görse, o kimseden fakirlik gider. Zira hadîsi şerifte «Akik fakirliği giderir.» diye buyurulmuştur. Allah (C.C.)'ın birliğini en evvel ikrar eden akik taşıdır. Rüyada akikden yüzük takınan kimse, bereketli bir şeye nail olur ki, o şey sahibinin sanatta erişeceği nimetlerin başlangıcı olur. Akik, nesil, din ve düzelmeye delalet eder. Akikin çokça beyazı tabirce, çokça kırmızısından daha hayırlıdır.


İhya Rüya Tabirleri : Saf ve beyaz akik taşı bedenen ve ruhen güzel kadına, Böyle bir taşı olan yüksüğü takmak, saliha ve güzel bir kadınla evlenmeye, bereketli bir işe ve sünnete uygun yaşamaya, Sırdan ve fazla kıymetli olmayan akik taşı tüccar biri ile dostluğa, Birçok akikk taşına sahip olmak mal ve nimete delalet eder.

---
Akik Taşı rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
Rüya Tabirleri

 

Secmeler