Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Zilhicce Ayı

Rüyada Zilhicce Ayı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Zilhicce Ayı görmek ne anlama gelir, Zilhicce Ayı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Zilhicce Ayı dini rüya tabirlerinde Zilhicce Ayı anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Bu ayda görülen rüya, eğer yolculuğa delalet ederse, sefere çıksın ve bütün işlerini genişletsin. Çünkü bu ay mübarek bir aydır ye bu ayda bayram ve kurban vardır. Bir kimse rüyada üzerinden iki ay geçtiğini görse, —keffaret ve buna benzer şeylerden dolayı— o kimseye iki ay oruç vacip olur.
Rüyada Zilhicce ayında olduğunu veya kurban kestiğini veyahut kurban bayram namazı kıldığını gören kimsenin, bu rüyası borçlarını ödemesine, yaptığı adakları yerine getirmesine, tövbe etmesine ve sapıklıktan sonra hidayete erişmesine delalet eder.
bazen da bu rüya, alimlerin kaybedilmesine ve devlet adamlarının görevlerinden ayrılmalarına delalet eder. Zira Hz. Ömer b. Hat-tab (R.A) ve Hz. Osman b. Affan (R.A) 'nın vefatları, savaş ve mübadele (*) Zilhicce ayında vaki olmuştur.


---
Zilhicce Ayı rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
Rüya Tabirleri

 

Secmeler