Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Boru

Rüyada Boru görmek ile alakali tabirler, Rüyada Boru görmek ne anlama gelir, Boru nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Boru dini rüya tabirlerinde Boru anlami tabiri

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema: Boru görmek; sakin bir yaşam süreceğinize…

Çok sayıda boru görmek; her an zengin olabileceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada boru görülmesi; genellikle haberle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında evine havagazı veya su borusu döşettiğini görmesi; görevli ise terfi edeceğine, tüccar ise elinde bulunan malının fazla para edeceğine, başka herhangi bir iş dalında esnaf ise o sene çok kâr edeceğine, sanatçı ise kendi uzmanlık sahasını ilgilendiren eserlerinin çok beğenileceğine, kişinin rüyasında evinde su borusundan harıl harıl su aktığını görmesi; o kimsenin bol rızka ve berekete kavuşacağına işaret eder.Seyid S. Hüseyin'in yorumuna göre: Rüyanızda bir boru çaldığınızı görmeniz; kötü bir haber alacağınıza veya bir yalan işiteceğinize delalet eder.Câfer-i Sâdık'ın yorumuna göre: Rüyasında boru çaldığını gören kimsenin; gizli bir sırrının açığa çıkacağına, musibete ve derde maruz kalacağına işaret eder.


Seyyid Süleyman : Rüyasında bru çaldığını gören, yalan söyler. Etrafı inandırmak için yemin eder. Fakat, yalanı ortaya çıkar.
Bazı tabirciler boru çalmayı, gaza ve cihad, gizli bir işin açığa çıkması, şöhret ve Hicaz'a yolculukla yorumlamış-lardır.
Cafer-i Sadık'a göre boru çaldığını gören; ya kötü bir haber alır, ya yalan söz işitir, ya sırrı ortaya çıkar veyahutta belaya uğrar.

---
Boru rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler