Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Dişi Geyik

Rüyada Dişi Geyik görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dişi Geyik görmek ne anlama gelir, Dişi Geyik nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dişi Geyik dini rüya tabirlerinde Dişi Geyik anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada dişi geyik görmek, Arap olan güzel bir cariyeye delalet eder. Dişi bir geyik avladığını gören kimse, bir cariyeye hile yapar veya bir kadınla evlenir. Rüyada dişi geyiğe taş attığını gören kimse, bir cariye ile cinsî münasebette bulunur veya hanımma karşı boşamak veya dövmek gibi bir hata işler. Dişi geyiği avlamak için taş atmak, ganimettir. Dişi bir geyiğe ok atan kimse, bir cariyeye iftira eder. Eğer dişi bir geyiği kesse ve ondan da kan çıksa, o kimse bir cariyenin bakireliğini giderir. Erkek bir geyiğe dönüştüğünü gören kimse, dünya zevklerine erişir. Geyik yavrusu aldığını gören kimse, hayır ve mirasa kavuşur. Rüyada erkek bir geyik tuttuğunu gören kimse, bir köleye malik olur.
Dişi bir geyik kesse, bir cariyenin bakireliğini giderir. Erkek bir geyiği evine soktuğunu gören kimse, oğlunu evlendirir. Dişi bir geyiğin derisini yüzdüğünü gören kimse, Arap olan bir kadınla zina eder. Bir kimse geyik yavrusunun kendi üzerine sıçradığını görse, hanımı her işte ona isyan eder. Erkek bir geyiğin arkasına düşüp gittiğini gören kimsenin, kuvveti artar.
Erkek bir geyik olduğunu gören kimsenin, malı artar. Bir geyiğe malik olduğunu gören kimse helal bir mala malik, ikramh ve hürmetli bir kadınla evlenir. Rüyada bir geyikle nikahlandığını gören kimse, zorla bir kadınla zina eder. Geyik eti yemek, güzel bir kadından mal elde etmeye delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada dişi geyik görülmesi; Arap olan güzel bir cariyeye delalet eder. Kişinin rüyasında bir geyik avladığını görmesi; o kimsenin bir cariyeye hile yapacağına veya bir hanımla evleneceğine yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir dişi geyiğe taş attığını görmesi; o kişinin bir câriye veya hanımına karşı boşama ve dövme gibi bir hata işleyeceğine, rüyasında bir dişi geyiğe ok attığını gören kimsenin bir cariyeye iftira edeceğine delalet eder.

---
Dişi Geyik rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler