Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Emeklemek

Rüyada Emeklemek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Emeklemek görmek ne anlama gelir, Emeklemek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Emeklemek dini rüya tabirlerinde Emeklemek anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada emeklemek, kötürüm olmağa, yahut ayakta durmaya muktedir olduğu halde oturarak namaz kılmaya delalet eder. Bazan da yolculuktan vazgeçmeye hor ve hakir olmaya yahut himmet ve gayrette kusur etmeye delalet eder. Rüyayı gören fakir ise zengin ve nafakasını temin etmeye gayret sarf etmeye, zengin ise fakir olmaya, bazan da insanlarla düşüp kalkmaya delalet eder.


Diyanet Ruya : Fakir bir kimsenin rüyasında bir çocuk gibi emeklediğini görmesi; o kimsenin zenginleşeceğine, zengin bir kimsenin rüyasında bir çocuk gibi emeklediğini görmesi; o kimsenin de fakirleşeceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Çocuğun emeklediğini görmek talih kapılarının yakın gelecekte açılmasına, işlerin yoluna girmesine; Yaşlı kimsenin emeklemesi işlerde gerilemeye, kötürüm olmaya ya da gücü yettiği halde namazın kurallarını (tadil-i erkanını) tam olarak yerine getirmemeyee delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada emeklemek, kötürüm olmağa, yahut ayakta durmayamuktedir olduğu halde oturarak namaz kılmaya işarettir.Bazen de yolculuktan vaz geçmeye hor ve hakir olmaya yahut düşünce ve gayrette kusur etmeye işarettir. Rüyayı gören fakir ise zengin ve nafakasını temin etmeye gayret sarf etmeye, zengin ise fakir olmaya, bazen de insanlarla düşüp kalkmaya işarettir.---
Emeklemek rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler