Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Gizli Söz Dinlemek

Rüyada Gizli Söz Dinlemek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Gizli Söz Dinlemek görmek ne anlama gelir, Gizli Söz Dinlemek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Gizli Söz Dinlemek dini rüya tabirlerinde Gizli Söz Dinlemek anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada gizli sözlere kulak verdiğini görmek yalan ve koğuculuğa delâlet eder. Bazan da sultan tarafından kötü bir şeyle karşılanır.
Gizli söz dinlediğini gören tüccar ise alışverişten sonra bu alışverişi bozmaya çalışır. Vali ise işinden alınır. Bir adamdan gizli söz dinlediğini gören kimse o adamın gizli taraflarını ve rüsvaylığını murad eder.
Bir adam birtakım sözler işitip bunlardan en güzellerini seçerse müjdeye nail olur. Rüyada birisinden bir söz işitip bunu da işitmemiş gibi göstermek, yalan söylemeye ve bu yalanda devam etmeye alâmettir.Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında gizli konuşmalara kulak verip dinlediğini görmesi; o kimsenin yalan söyleyeceğine ve koğuculuk yapacağına, bir tüccarın gizli konuşmaları dinlediğini görmesi; alış-verişi yaptıktan sonra bozmaya yöneleceğine, rüya sahibi eğer vali ise; görevinden alınacağına işaret eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada gizli sözlere kulak verdiğini görmek yalan ve koğuculuğa işaret eder. Gizli söz dinlediğini gören tüccar ise alış-verişten so a bu alış-verişi bozmaya çalışır. Vali ise işinden alınır. Bir adamdan gizli söz dinlediğini gören kimse o adamın gizli taraflarını ve rüsvaylığını ister. Bir adam birtakım sözler işitip bunlardan en güzellerini seçerse müjdeye işarettir. Rüyada birisinden bir söz işitip bunu da işitmemiş gibi göstermek, yalan söylemeye ve bu yalanda devam etmeye alamettir.---
Gizli Söz Dinlemek rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler