Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Hadım

Rüyada Hadım görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hadım görmek ne anlama gelir, Hadım nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hadım dini rüya tabirlerinde Hadım anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Birisine bir malı emanet vermeyi yahut bir sırrı söylemeyi isteyen kimse rüyasında husyeleri çıkarılmış bir adam görse, niyet ettiği şeyi yerine getirmesin! Hadım olduğunu gören kimse şahitliğini gizler. Hadıma döndüğünü yahut kendisini hadım ettiğini gören kimse münakaşa ve düşmanlıkta bulunduğu kimsenin yanında küçük düşer, zillete girer.
Rüyada güzel şimali ve sözü hikmetli gördüğü meçhul bir hadım, korkutucu veya müjdeleyici meleklerden biridir. Gördüğü hadım adam, bilinen bir kimse olursa, o adam tam gördüğüdür. Kendisinin güya hadıma döndüğünü görse, ibadet ve zikirde Allah-u Teâlâ Hazretlerinden (C.C.) hidayete nail olur. Kendisinin hadım olduğunu gören kimse, ibadet ve namusunu muhafaza ederek kadru kıymete nail olur.
Beyaz hadım kimse rahmet meleği, siyah ve habeşî olan, azab meleği, evvelkisi müjde ikincisi üzüntü ve kederdir. Hadımı görmek, nimetin gitmesine, aile ve evlâdın kaybolmasına delâlet eder. , Bazan da zahmet çekmeye ve rahatı tercih etmeye, kötü sırlara ve nifaka delâlet eder.
Husyeleri çıkarılmış ve burulmuş erkekler, melâikedir. Çünkü husyeleri çıkarılmış olanlardan şehvet çıkarılmıştır. Kendi evinde bir takım insanlar, yanlarında meyve ile dolu tabaklar görse, o yerde hastalığı uzamış bir hastanın veya bir şehidin bulunmasına delâlet eder. Rüyada hadımlar, müjdedir.İhya Rüya Tabirleri : Müjdeye, günahları terk etmeye, nefsin olumsuz telkinlerine itibar etmemeye delalet eder.

---
Hadım rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler