Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Horlamak

Rüyada Horlamak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Horlamak görmek ne anlama gelir, Horlamak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Horlamak dini rüya tabirlerinde Horlamak anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimsenin rüyada horuldaması, düşmanının kendisine erişmesine ve gizli tutulmasını istediği şeyinta meydana çıkmasına delâlet eder.
Bazan da rüyada horuldamak, korkudan emin olmaya ve rahatlığa delâlet eder. Çünkü horuldamak, uykuya iyice geçmektir. Uyku ise eminlik ve rahatlıktır.
Bir kimse rüyada bir kişinin horuldadığını görse, horuldayan kimsenin kendi işinde gaflet içerisinde olduğunu ve dilediği bir kimseyi çalıştıracağına delâlet eder.İhya Rüya Tabirleri : Uyurken korladığını görmek gizli şeylerin açığa çıkmasına; güven ortamına ve rahatlığa, Birini horlarken görmek, bilinen biri ise, onun işinde gaflet göstermesine; bilinmeyen biri ise sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. ( Küçümsemek anlamı için Bakınız; Hor ve Hakir Görmek.)


MollaCami Tabiri : Bir kimsenin rüyada horuldaması, düşmanının kendisine erişmesine ve gizli tutulmasını istediği şeyinin meydana çıkmasına tabir edilir. Bazen de rüyada horuldamak, korkusuzluğa ve rahatlığa işaret eder. Bir kimse rüyada bir kişinin horuldadığını görse, horuldayan kimsenin kendiişinde gaflet içerisinde olduğunu ve dilediği bir kimseyi çalıştıracağına işaret eder.---
Horlamak rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler