Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Islam Alimi

Rüyada Islam Alimi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Islam Alimi görmek ne anlama gelir, Islam Alimi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Islam Alimi dini rüya tabirlerinde Islam Alimi anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimsenin rüyada, Islam alimlerinden bir alimi görmesi, kadri yüksek herkes tarafından iyi bir şekilde övülen ve bildiği şeyle amel ettiği için bir müjdedir.
Rüyada alimleri görmek, rüya sahibinin ilminde ilerlemesine delalet eder. Çünkü alimler yeryüzünde Allah (C.C.)'ın vaizleridir. Islam alimlerini görmek, bolca va'zetmeye, ferahlık ve sevince delalet eder. Salih kimseleri görmek, dinde salih bir adam olduğuna delalet eder.
Alim ve fakih olmayan bir kimse rüyada alim ve fakih olduğunu, kendisinden bir şeyler öğrenildiğini ve söylediği şeylerin de kabul edildiğini görse, o kimse bir bela ve hastalığa mübtela olur ve hastalığı halka anlatır, onlar da bunu kabul eder.
Bir kimse rüyada Islam alimlerinden birisini bir yerde görse ve o yer halkı da üzüntü, keder ve kıtlık içerisinde iseler Allah (C.C), onları o sıkıntılardan kurtarır. Bir yerde fakih veya tanınmayan bir alim görse, o yere bir doktorun geleceğine delalet eder.MollaCami Tabiri : Bir kimsenin rüyada islam alimlerinden herhangi birini görmesi, kadri yüksek ve herkes tarafından sevilen kimse olduğuna işaret eder. Rüyada alimler görmek, ilimde ilerlemeye, hidayete, hikmet ve irfana işaret eder. Bazı kere de islam alimlerini görmek, ferahlık ve sevince, sürür ve müjdeye işaret eder.---
Islam Alimi rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler