Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Ücret

Rüyada Ücret görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ücret görmek ne anlama gelir, Ücret nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ücret dini rüya tabirlerinde Ücret anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada ücret görmek, üzüntü ve uğursuzluğa ve başkasının elinde bulunan şeye tama etmesine delalet eder.
Bir kimse kaybolmuş bir şeyi toplasa yahut ücret almayı gerektiren bir iş yapsa, o kimsenin sözünde durmasına, dostluğu muhafaza etmesine ve ücretleri kazanmasına delalet eder.Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında yapmış olduğu bir iş karşılığı ret aldığını görmesi; o kimsenin yapmış olduğu iyiliklerinin kısa bir sonra faydasını göreceğine ve iyilik yaptığı kişi sayesinde bütün isteklerine nail olacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Bir emeğe mukabil ücret aldığını görmek helal kazanca, dostluğu muhafaza etmeye ve sözünde durmaya, Ücret tamahkarlığa, zillet ve üzüntüye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada ücret aldığını görmek, üzüntü ve uğursuzluğa ve başkasının dinde bulunan şeye tama etmesine işarettir.Bir kimse ücret almayı gerektiren bir iş yapsa, o kimsenin sözünde durmasına ve dostluğu muhafaza etmesine işarettir.---
Ücret rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
Rüya Tabirleri

 

Secmeler