Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Oğlak

Rüyada Oğlak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Oğlak görmek ne anlama gelir, Oğlak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Oğlak dini rüya tabirlerinde Oğlak anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada oğlak, çocuktur. Bundan dolayı, boğazlanmış oğlak görenin çocuğu ölür.
Bir oğlağa sahip olduğunu görenin bir çocuğu olur. Yemek için oğlağı boğazladığını gören kimse çocuğu yüzünden mala nail olur, yahut eline cüz'î bir mal geçer.
Başkalarına yedirmek maksadiyle oğlağı boğazladığını görenin, aile ve yakınlarından bazılarının çocuğu ölür.
Oğlak veya bir kuzu boğazladığını veya onlara bindiğini gören kimse çocuklarla oynar ve eğlenir. Oğlak eti yediğini gören, bir çocuktan az bir mal elde eder.Diyanet Ruya : Rüyanızda bir oğlak görmeniz; oğlunuzun ailenizin adını sürdüreceğine ve soyunuzun devam edeceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında oğlak kestiğini görmesi hayırsızlığa, etini yemesi; o kimsenin hastalığa yakalanacağına yorumlanır. Bir kimsenin kendisine bir oğlak hediye edildiğini görmesi; o kişinin bir oğlu olacağına, kişinin rüyasında kendisinin bir başkasına bir oğlak hediye ettiğini görmesi; o kimsenin oğlak hediye ettiği kişi ile bir akrabalık kuracağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Boğazlanmış oğlak görmek çocuk ölümüne, Oğlak ve kuzu boğazlamak yahut onlara binmek çocuklarla oyun oynamaya ve eğlenmeye, Oğlak eti çocuk tarafından gelecek az mala delalet eder. ( Daha geniş bilgi için Bakınız; Keçi.)

---
Oğlak rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler