Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Yarmak

Rüyada Yarmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yarmak görmek ne anlama gelir, Yarmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yarmak dini rüya tabirlerinde Yarmak anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir şey yarmak, ayrılığa delalet eder. Yahut bakire bir kızın evleneceğine delalet eder.
Rüyada bir şeyi yarmak, hileye delalet eder. Bir kimse rüyada büyük bir taş yarsa o kimse vali veya büyüklerinden birisinin halifini teftiş eder.
Rüyada kale gibi metin ve müstahkem mevkileri delmek, henüz kocaya varmamış bekar kızlara kasdetmeye, memleketin etrafını dolaşıp haber araştırmaya, mal ve aile halkının gidişatının bozulmasına delalet eder.
Bazen de bir şeyi delmek, sünnet-i seniyye gibi eserde varid olan şeyleri araştırıp karıştırmaya delalet eder.
Bir kimse rüyada kendisini şehir içinde bir şeyi deldiğini görse, kalbi katı bir valinin borcunu teftiş eder.
Bir evi delip içerisine girdiğini gören kimse, arzu ettiği bir kadına kavuşur ve onun hakkında hile yapar.MollaCami Tabiri : Rüyada bir şey yarmak, ayrılığa işarettir. Yahut bakire bir kızın evleneceğine işarettir. Rüyada bir şeyi yarmak, hileye işarettir.Bir kimse rüyada büyük bir taş yarsa o kimse vali veya büyüklerinden birisini teftiş eder. Bazen de bir şeyi yarmak, Sünnet-i Seniyye gibi eserde varit olan şeyleri araştırıp karıştırmaya işarettir.---
Yarmak rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler