Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Yemek Yemek

Rüyada Yemek Yemek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yemek Yemek görmek ne anlama gelir, Yemek Yemek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yemek Yemek dini rüya tabirlerinde Yemek Yemek anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir kapta yemek yediğini gören kimse kanaatkar olur. Ancak yemek yediği kap, altın ve gümüş gibi haram olan şeylerden ise, bu rüya haram mal ve çok borca delalettir. Insanlar arasında yemek yemek, şöhrettir.
Yiyeceği şeyi çiğnediğini görmek, kazanç ve işini benimsemeyerek hafife almaktır. Çiğnediği şeyi yuttuğunu görmesi borcunun acele istenmesidir.
Rüyada yediği şeyin tadı kendisinden daha iyi bir tada döndüğünü görenin rüyası iç temizliğine, ac^ ve ekşiye dönmesi ise işinden ve ailesinde bir değişikliğin husule gelmesine delalettir.
Sağ eliyle yemek yediğini gören sünnete uyar. Sol eliyle yem'k yemek ise düşmana itaat, dosta cefadır.
Yemeği başkasının eliyle yediğini gören kimse namuslu ve kanaatkar olarak Allah'a itimad ve tevekkül ile rızıklandırılır. Bazen de rüyayı gören hasta olur, kendisi yemek yemeden aciz olur.
Kötü renkli bir yiyecek yediğini görmek, rüya sahibinin kadr ve kıymetinin düşeceğine delalettir.
Beyaz mantar yediğini görmesi, emre, nehye, işte acele etmeyip itidal üzere olmaya, uzun ömre, hasta için şifaya ve hastalığa delalettir.
Kabak yemek, sünnet-i seniyyeye tabi olmaya, hidayete ve zekaya delildir.

---
Yemek Yemek rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler