Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Yontulmuş Ve Oyulmuş Taş

Rüyada Yontulmuş Ve Oyulmuş Taş görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yontulmuş Ve Oyulmuş Taş görmek ne anlama gelir, Yontulmuş Ve Oyulmuş Taş nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yontulmuş Ve Oyulmuş Taş dini rüya tabirlerinde Yontulmuş Ve Oyulmuş Taş anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada kiremit ve tuğla yerine yontulmuş taş ile bina yapmak, izzet ve talihe ve uzun arzuyla korkudan emin olmaya, muhafaza edilmiş zevcelere, alim, doktor, tabirci ve müneccim gibi kendisine ülfeti icap ettiren kimselere delalet eder.
Eğer tuğla ve kiremit! yontulmuş taş yerinde görse, zillete ve rütbenin gitmesine, yahut zevcelerin değişmesine, yahut bina sahibinin ölümüne delalet eder. Nitekim kerpiç yerinde kiremit ve tuğla konularak bina yapıldığında yücelik ve rızka delalet ettiği gibi, ad' taşın, mermerden yapılması gereken kapı eşiği ve merdiven ayağına konulduğunu görmek, fakirlik ve zillettir. Yine adi taşı mermerden yapılmış direk ve temellerde görmenin tabiri de böyledir.
Rüyada mermerden yapılmış kabirlerin adi taştan görülmeleri, ölünün vakfettiği şeylerin yahut veresesinin halinin değişmesine delalet eder.


---
Yontulmuş Ve Oyulmuş Taş rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
Rüya Tabirleri

 

Secmeler