Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Sarhoşluk Veren Şeyler

Rüyada Sarhoşluk Veren Şeyler görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sarhoşluk Veren Şeyler görmek ne anlama gelir, Sarhoşluk Veren Şeyler nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sarhoşluk Veren Şeyler dini rüya tabirlerinde Sarhoşluk Veren Şeyler anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada sarhoşluk veren şeyleri görmek, mal, evlad ve zevcelerde bulunan şüphelere delalet eder.
Rüyada sarhoşluk veren şeyi içmek uyanıkken dövülmeye veya dövücü bir adama delalet eder. Çünkü, sarhoşluk verici şeyleri içmede had vurulur.
Dan, arpa ve buğdaydan mamul sarhoşluk veren şeyi içmek dinin veya zevcenin bozulmasına yahut Islam dininden çıkmaya ya da yaptığı tevbeyi bozmaya delalet eder. Çünkü, o sarhoşluk veren şey ya buğdaydan yapümıştır. Buğdaydan yapılan ve sarhoşluk veren şey ise haramdır. Yahut darıdan yapılmıştır. Darı ise yenilecek şeylerdendir. Bazan bu rüya, buğday, hurma, üzüm ve darıda ucuzluk ve bolluğa delalet eder.
At sütünden yapılan kımızı içmek, haram mala delalet eder. Özellikle sarhoş etmiş ve içki içildiği gibi bir yere toplanılarak içilmişse, tabir içki içmenin tabiri gibidir.İhya Rüya Tabirleri : Malda, evlatta ve evin hanımında bulunan şüpheli durumlara, Böyle bir şeyi içmek dayak yemeye, günah işlemeye, tövbesini bozmaya ve haram mala delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada sarhoşluk veren şeyleri görmek, malda evlatta ve hanımda bulunan şüpheye işarettir.Rüyada sarhoşluk veren şeyi içmek uyanıkken dövülmeye veya dönücü bir adama işarettir.Dan, arpa va buğdaydan yapılmış sarhoşluk veren içkiyi içmek, dinin veya hanımın bozukluguna yahut islam dininden çıkmaya ya da yapılan tövbenin bozulmasına işarettir. Buğdaydan yapılan ve sarhoşluk veren içki ise haramdır. Yahut dandan yapılmıştır. Dan ise yenilecek şeylerdendir, Bazen bu rüya, buğday, hurma, üzüm ve dannın ucuzlayacagina ve bollanacağına işarettir.At sütünden yapılan sarhoşluk veren kırmızı içmek, haram mala işarettir.---
Sarhoşluk Veren Şeyler rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
Rüya Tabirleri

 

Secmeler