Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Kadının Erkeğe Benzemesi

Rüyada Kadının Erkeğe Benzemesi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kadının Erkeğe Benzemesi görmek ne anlama gelir, Kadının Erkeğe Benzemesi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kadının Erkeğe Benzemesi dini rüya tabirlerinde Kadının Erkeğe Benzemesi anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada erkek elbisesi giyip erkeğe benzediğini ve elbiselerin de kendisine yakıştığını gören kadının halinin güzel olmasına delalet eder. Giydiği erkek elbisesi kendisine yakışmıyor ve çirkinse, üzüntü ve korku ile beraber o kadının halinin değişmesine delalet eder.
Rüyada erkek olduğunu gören kadının hal ve harekah kocasının arzuladığı şekilde olur.
Yahudi Hıristiyan ve diğer kavimlere benzediğini gören kimse onların arzu isteklerine veya dinlerine uyar, Yahut onlarla evlenmeye ve onların bayram günlerinde sevinçli ve neşeli olmasına delalet eder.Diyanet Ruya : Bir kadının rüyasında erkek elbisesi giyerek kendisini erkeğe benzettiğini ve elbiselerin de kendisine yakıştığını görmesi; o kadının halinin güzel olduğuna, eğer o kadının giydiği erkek elbiseleri kendisine yakışmıyorsa, kadının halinin değişeceğine işaret eder. Bir kadının rüyasında erkek olduğunu görmesi; o kadının hal ve harekâtının kocasının arzu ettiği şekilde olacağına yorumlanır.

---
Kadının Erkeğe Benzemesi rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
Rüya Tabirleri

 

Secmeler