Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Kalıp

Rüyada Kalıp görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kalıp görmek ne anlama gelir, Kalıp nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kalıp dini rüya tabirlerinde Kalıp anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada kalıp görmek, o kalıbın şekillerine delalet eder. Baş kalıpları başa giyilen şeylere, ayak kalıpları ayak içinde olduğu halde kendisiyle yürünen şeylere delalet eder. Kalaydan dökülecek şeylerin kalıpları, sahipleri için fayda ve ticaretlere delalet eder. Helva kalıpları da böyledir.
Diyanet Ruya : Rüyada kalıp görülmesi o kalıbın şekilleri ile yorumlanır. Şöyle ki: Bir kimsenin rüyasında şapka kalıbı görmesi; başla, ayakkabı kalıbı görmesi; ayakla, yürümekle, herhangi bir eşyanın yapım kalıbını görmesi; o eşyanın rüyada görünüş şekliyle yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Cismin yahut sıvının aldığı şekle göre tabir edilir sanayide kullanılan kalıplar kazanç ve ticarete, Kişinin bir kalıp içine girdiğini ve kalıba göre şekillendiğini görmek, belli düşünce kalıpları içinde kalmaya, dünyayı kendi dar görüşüyle yorumlamaya,, dar görüşlülüğe delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada kalıp görmek, o kalıbın şekillerine işarettir. Baş kalıpları başa giyilen şeylere, ayak kalıpları ayak içinde olduğu halde kendisiyle yürünen şeylere işarettir.---
Kalıp rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler