Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Kase:

Rüyada Kase: görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kase: görmek ne anlama gelir, Kase: nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kase: dini rüya tabirlerinde Kase: anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen kase, zevceye yahut evinin geçimine delalet eder. Eğer kase güzel ve çok kıymetli olursa, onun delalet ettiği şey şereflidir.
Kase satıcısını görmek, bol yaşayışa, emniyete ve yolculuktan alı-konmaya delalet eder. Ancak bakır kasenin satışını görmek, bu tabirin tersinedir. Çünkü, bu gibi şeyler yolculuktan sayılan şeylerdir.
Rüyada görülen kase, kadın cevherindendir. Binaenaleyh bir kimse rüyada kendisine kase içinde bir su verildiğini görse, bu rüya onun karnındaki çocuk ile tabir edilir. Eğer kendisine verilen su kalın ve bayağı bir çanak içindeyse bu rüya rahimdeki çocukla tabir edilir.
Kasenin kırıldığını ve suyun durduğunu görse, hanımının ölümüne ve onun karnmdaki çocuğun ölmesine ve anasının kurtulmasına delalet eder. Bazan kasenin kırılması sucunun ölümüne delalet eder.
Hasta olan bir kimseye bir kase verildiğini görse ve kasenin içinde olan rakıyı, suyu, hardalı, harzeli yahut sabır otunu içtiğini görse, o hastanın ölüm şarabmı içmesine delalet eder.


---
Kase: rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler