Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Kasık

Rüyada Kasık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kasık görmek ne anlama gelir, Kasık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kasık dini rüya tabirlerinde Kasık anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimse rüyada kasığını traş etse veya herhangi bir şekilde kasık kıllarını giderse, o kimsenin borcunu ödemesine üzüntü ve kederinin gitmesine delalet eder. Kadın kasığı bostan ekilecek yerdir.
Bazı tabirciler kadının kasığını görmek, onun boşanmasına delalet eder. Kadının hayızlı olması da, yine boşanmasına delalet eder. Çünkü bu durumdan insan tiksinir, dediler.
Bu konu ile ilgili diğer tabirciler «saç» maddesindedir.Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında kasığını tıraş ettiğini veya her hangi bir şekilde kasık arasında bulunan kılları temizlediğini görmesi; o kimsenin borçlarını ödeyeceğine, keder ve üzüntülerinin geçeceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Kadın kasığı ekim yapılacak bağ ve bahçeye, Kasığını traş etmek borcunu ödemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Tıraş.)


MollaCami Tabiri : Bir kimse rüyada kasığını traş etse veya herhangi bir şekilde kasık kıllarını giderse, o kimsenin borcunu ödemesine üzüntü ve kederinin gitmesine işarettir. Kadın kasığı, bostan ve ekilecek yerdir. Bazı tabirciler kadının kasığını görmek, onun boşanmasına işarettir.---
Kasık rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler