Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Kurban Bayramı

Rüyada Kurban Bayramı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kurban Bayramı görmek ne anlama gelir, Kurban Bayramı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kurban Bayramı dini rüya tabirlerinde Kurban Bayramı anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada kurban bayramını görmek geçmiş bir sevincin tekrar gelmesine ve helak olmaktan kurtulmaya delalet eder. Zira Ismail (A.S.) kesilmekten o gün kurtulmuştu.
Rüyada kurban bayramında olduğunu gören kimse, köle ise azad olur. Hapis ise, kurtulur. Borçlu ise, borcunu öder.
Ramazan bayramında olduğunu gören kimse, üzüntü ve kederden kurtulur ve kendisine sevinç, kolaylık gelir ve tevbesi makbul olur. Eğer malı gitmiş veya zarara uğramışsa, Allah (C.C.) ona bedelini ihsan eder.
Rüyada görülen bayram, ferahlık ve sevinçtir. Herhangi bir şeyini kaybeden bir kimse, rüyada bayram gününde bulunduğunu görse, kaybettiği şey eline geçer. Rüyada bayram görmek, bolca geçinmeye delalet eder.İhya Rüya Tabirleri :
 • Helak olmaktan kurtulmaya, geçmiş bir sevinci yeniden yaşamaya, borçtan ve hapisten kurtulmaya delalet eder.


  MollaCami Tabiri : Rüyada kurban bayramım görmek geçmiş bir sevincintekrar gelmesine ve helak olmaktan kurtulmaya işarettir.Rüyada kurban bayramında olduğunu gören kimse, hapis ise, kurtulur. Borçlu ise, borcunu öder. Ramazan bayramında olduğunu gören kimse, üzüntü ve kederden kurtulur ve kendisine sevinç, kolaylık gelir ve tövbesi makbul olur. Eğer malı gitmiş veya zarara uğramışsa, Allah (C. C.) onabedelini ihsan eder. Rüyada görülen bayram, ferahlık ve sevinçtir. Herhangi birşeyini kaybeden bir kimse, rüyada bayram gününde bulunduğunu görse, kaybettiği şey eline geçer. Rüyada bayramı görmek, bolca geçinmeye işarettir. • ---
  Kurban Bayramı rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

  Bize Yaziniz  Rüya Tabirleri

   

  Secmeler