Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Hadid Suresi

Rüyada Hadid Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hadid Suresi görmek ne anlama gelir, Hadid Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hadid Suresi dini rüya tabirlerinde Hadid Suresi anlami tabiri

Diyanet Ruya : Rüyanızda Hadid Sûresini okuduğunuzu ya da okuyan birisinden dinlediğinizi görmeniz; dini yönden kuvvetli, inanç yönünden metin ve ahlâkınızın güzel olduğuna işaret eder. Ayrıca yaşamınızın sağlıklı, fakat rızkınızı oldukça güç temin ettiğinize işaret eder.


Seyyid Süleyman : Hz. Ebu Bekir Efendimiz buyuruyor ki: Bu Sureyi rüyasında tamamen veya kısmen okuyan, okunduğunu işiten kimsenin, dini sağlam, itikadı kuvvetli, ahlakı güzel olur. Cömert davranır.
Abdulgani'en Nablusi; "Halk tarafından övülür. Kendisine şükran duyulur. Allah'ın yardımıyla sağlıklı bir bedene sahip olur" diyor.
Ibn-i Sirin diyor ki: Rızkını zahmet çekerek elde eder.
Kirmani'ye göre, rüya sahibi Allah'ın rızasını ve ahiret yolunu seçer. Cesur, azimli, kuvvetli ve dikkatli olur.
Cafer-i Sadık şöyle diyor: Rüya sahibi iyi ahlaklı, dindar, imanlı bir insan olur. Allah'a karşı vazifelerini yerine getirir.
Ibn-i Kesir ve Nafi'ye göre, malı, hayrı ve bereketi çok olur. Îmanı sağlamdır.


MollaCami Tabiri : Rüyada Hadid süresini veya ondan bir ayeti okuduğunu görmek, güzel ahlaka ve dince kuvvete işarettir.---
Hadid Suresi rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler