Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Hallaç

Rüyada Hallaç görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hallaç görmek ne anlama gelir, Hallaç nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hallaç dini rüya tabirlerinde Hallaç anlami tabiri

Diyanet Ruya : Rüyada hallaç görülmesi; kuvvetli ama suratı asık ve herkesin işini gören âlim ve hâkim bir kimseye işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Pamuk yahut yünü bir alet yardımıyla atarak kabartan kimseyi görmek, çetrefil ve dağınık işleri toparlayan, insanlara faydası olan, faydalı olanla faydasız olanı birbirinden ayıran kimseye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Halkın işlerinin düzenlenmesinde kolaylık sağlayan kuvvetli ve sert bir zatla tabir olunur. Hallaç yayı, nifaktır yani kötülüktür, ikilik çıkarmaktır. Bu yayın kalın olması halinde rüya, kahramanlıkla tabir edilir.


MollaCami Tabiri : Rüyada hallacı görmek, gözü açık bir kimseye yahut nesli çok olan birisine işaret eder. Bir kimse rüyada pamuk veya yün attığını görse, o kimse bir düşmanlık ve münazaaya düşer. Hallaçlığı güzel beceremediğini görse, düşmanı onu yener.---
Hallaç rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
Rüya Tabirleri

 

Secmeler