Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Keser

Rüyada Keser görmek ile alakali tabirler, Rüyada Keser görmek ne anlama gelir, Keser nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Keser dini rüya tabirlerinde Keser anlami tabiri

İhya Rüya Tabirleri : Mevcut durum üzere hayatını sürdürmeye, aile bireylerinden görülecek yardım ve iyiliğe, zabıta memuruna; hep kendi çıkarını düşünen kimseye ya da sözünden zarar görülen şerli bir kadına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bu rüya; söylenmedikçe bir şey yapmayan, emredildiği takdirde iyi işler gören hizmetkarlarla tabir olunur.
Keserle eğri bir ağacı düzelten; karşısındaki kimseyi hayra sevkeder, kötü yoldan uzaklaştırır.
Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Keser; halkı cezbeden, onları etkileyen bir adamla tabir olunur. Fakat, başka bir rivayete göre; ahlaksız, dili uzun, geçimsiz zevceyle yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada keser görmek, bulunduğu hal üzerine devam etmesine. Bazen keser, geçime, hizmetçi, çocuk ve hanımdan görülecek rızık ve faydalara işarettir. Keser, doğru harekette bulunmayan adamlan terbiye ve ıslah eden zabıta memuruna işarettir. Bazı tabirciler keser, malı kendi taratma çekmeye ihtiraslı bir kimseye, bazıları da, uzun dilli ve yaramaz söz söyleyen şerli bir kadına işarettir, dediler. Bazen de keser görünmeyen bir kimsenin görünmesine işarettir.---
Keser rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler