Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Sandal Ağacı

Rüyada Sandal Ağacı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sandal Ağacı görmek ne anlama gelir, Sandal Ağacı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sandal Ağacı dini rüya tabirlerinde Sandal Ağacı anlami tabiri

Diyanet Ruya : Rüyada sandal ağacı görülmesi değişik şekillerde yorumlanır. İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında birisine sandal ağacı verdiğini görmesi; o kimsenin sandal ağacı verdiği kimseye itaat edeceğine işaret eder. Rüyada sandal ağacı görülmesi; ağır başlı, düzgün konuşan, herkesin yanında adı saygı ile anılan, güzel işler yapan ve saygı kazanan bir kimseye yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin demiştir ki: Sandal ağacına sahip olduğunu gören, halkın sevgisini ve övgüsünü kazanır. Birine sandal veren, onu sever. Bir rivayete göre, sandal ağacı, kıymetli bir insandan hayır ve menfaat görmektir. Cafer-i Sadık'ın beyãnı da böyledir. Sandal ağacı makama işarettir. Bundan başka sandal ağacı haşmetli, ağırbaşlı, düzgün sözlü hayırsever ve iyi şöhretli bir adamı ifade eder.

---
Sandal Ağacı rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
Rüya Tabirleri

 

Secmeler