Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Hanut

Rüyada Hanut görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hanut görmek ne anlama gelir, Hanut nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hanut dini rüya tabirlerinde Hanut anlami tabiri

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Üzerinize hanut[120] serpildiğini görmek; tövbe edeceğinize, Allah'a yöneleceğinize; salih biriyseniz korkudan güvende kalacağınıza ve işlerinizin istediği gibi sonuçlanacağına işaret eder.

» Kirmanî: Güzel kokulu hanut görmek; halkın övgüsünü kazanacağınıza, ancak tehlike yaşayacağınıza işarettir.


Seyyid Süleyman : Kirmani demiştir ki: Rüyasında üzerine hanut ekildiğini gören tevbe eder. Selamete çıkar. Rüya sahibi dindarsa; üzüntü ve korkudan kurtulur. Dünya ve ahiret işleri düzelir.
Ebu Said'ül Vaaz şöyle diyor: Yanında hanut olduğu gören veya toplayan, bütün müslümanlara faydalı olur. Bu rüya her bakımdan iyidir. Hanut almak için bir şahıstan yardım dileyen, o kişinin hakkında güzel sözünden ve şehadetinden faydalanır. Tahnit edildiğini gören, tevbe eder. Üzüntüsü biter. Iyi bir şöhret yapar. Bir rivayete göre yanında hanut olduğunu veya topladığını görmek, hayrın ziyadesine delalettir. Halka hanut dağıttığını gören, onlara faydalı olacağı bir işe girer.
(*) Hanut: Ölünün ilaçlanmasında kullanılan bir madde.

---
Hanut rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler