Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Servet

Rüyada Servet görmek ile alakali tabirler, Rüyada Servet görmek ne anlama gelir, Servet nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Servet dini rüya tabirlerinde Servet anlami tabiri

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema: Servet sahibi olmak; maddiyat konusunda endişe içinde olacağınıza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Bu rüya, fakir için yolunu şaşırtmasına delalet eder. Bazan, servet sahibi olduğunu görmek, düşmanı kahretmeye, kıskanç zelil ve hakir etmeye delalet eder. Bazan servet, zevceye ve Cennet nimetlerini gerektiren ameli salihaya delalet eder. Hasta için servet, toprağına ve gireceği türbeye delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında büyük bir servete kavuştuğunu görmesi; o kimsenin uzun zamandır beklemekte olduğu bir işinin olacağına, dolayısıyla ferah ve bolluğa kavuşacağına işaretle yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Düşmanı kahretmeye, onu zelil ve hakir bırakmaya, hayırlı eşe ve Cenneti hak ettirecek salih amellere; Sermaye ve servet dünya ve ahiret zenginliğine, Hastanın servet görmesi gireceği toprağa ve defnedileceği türbeye (mezara), Bazen servet yoksul için yoolunu şaşırmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada servet sahibi oldugunu görmek, fakir için yolunu şaşırtmasına işarettir. Bazen, servet sahibi olduğunu görmek, düşmanı kahretmeyi,kıskanç zelil ve hakir etmeye işarettir. Bazen servet, hanıma ve Cennet nimetlerini gerektiren ameli salihaya işarettir. Hasta için servet, toplamağa ve gireceği türbeye işarettir.---
Servet rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler